Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий

New
Код: 7684
В наявності
ціна 349 грн.
+ 17грн кешбэк
Характеристики
Доступ до кнопок - Повний доступ без зняття чохла
Матеріал - Пластик
Сумісність - IQOS Iluma One i Mode
Переглянути все
Опис Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий

Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий — стильний захист для пристрою

Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий — це практичний аксесуар, який допомагає захистити пристрій від подряпин, потертостей і дрібних пошкоджень під час щоденного використання. Чохол щільно прилягає до корпусу пристрою та не збільшує його розміри, забезпечуючи комфортне користування та надійний захист.

Глітерне золоте покриття надає аксесуару яскравого та елегантного вигляду. Такий дизайн робить чохол не лише захистом для пристрою, а й стильним доповненням, що підкреслює індивідуальність користувача.

Завдяки продуманій конструкції чохол має вирізи для кнопки, індикатора та порту зарядки, тому пристрій можна використовувати та заряджати без необхідності знімати чохол. Однокомпонентна конструкція забезпечує просте встановлення та щільну посадку на корпусі пристрою. Аксесуар створений спеціально для цієї моделі, тому точно повторює форму девайса та забезпечує зручний доступ до всіх функцій. (stall.ua)

Чохол для IQOS Iluma One i Model допомагає зберегти пристрій у гарному стані, захищає його під час транспортування та щоденного використання. Такий аксесуар стане практичним і стильним доповненням для власників пристрою.

Основні характеристики:

Сумісність — IQOS Iluma One i Model
Тип аксесуара — захисний чохол
Дизайн — глітерний золотий
Конструкція — однокомпонентний чохол
Посадка — щільна посадка на корпус
Захист — від подряпин, пилу та потертостей
Доступ до елементів — повний доступ до кнопки та порту зарядки без зняття чохла

Як правильно встановити чохол

Переконайтеся, що пристрій IQOS Iluma One i Model чистий і сухий.

Акуратно вставте пристрій у захисний чохол.

Перевірте, щоб вирізи для кнопки та порту зарядки співпадали з елементами пристрою.

Переконайтеся, що чохол щільно зафіксувався на корпусі.

Придбати чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий можна в інтернет-магазині Смокі Шоп (smokyshop.com.ua) з доставкою по Києву та всій Україні.

Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий — там, де покупка перетворюється на приємний досвід

У вейп-шопі smokyshop ви підберете все, що може стати необхідним як тим, хто робить перші кроки, так і досвідченим шанувальникам: від базових моделей до високопродуктивних пристроїв. Тут можна купити рідину для под системи для власної насолоди або в якості подарунка близьким, до того ж, обрати все необхідне для вашого пристрою. У нашому списку товарів передбачена можливість легко нікотинові жуйки купити, розглянути різноманітні рішення або дізнатися яка є на сьогодні ціна ашки. Ми спланували все, щоб вибір радував своєю різноманітністю: vinci se, яка робить користування приємним під час повсякденного користування, а якщо ви вперше обираєте — У нас зібрано все, що потрібно, щоб пристрій завжди був готовий до роботи, як-от, картридж suorin. А для тих, хто прагне легкості у використанні без зайвих зусиль — приготували sab 800 з великим асортиментом смаків на будь-який смак, які будуть до вподоби навіть найвимогливішим. На додачу, у нашому каталозі постійно додаються нові товари, щоб кожен знайшов варіант до свого смаку. Ми слідкуємо за актуальними змінами ринку і працюємо лише з перевіреними партнерами, щоб наші товари відбивали найвищий рівень якості.

Рішення, що приносять задоволення — Аксесуари для IQOS

Шанувальникам кальянів ми презентуємо усе потрібне для справжнього відпочинку. У нашому магазині ви знайдете повна колекція аксесуарів — від yahya до допоміжних товарів, що допоможуть забезпечити сприятливу обстановку будинку або під час вечірніх зустрічей із друзями. А якщо ви розглядаєте класичний спосіб куріння, у нас зручно підібрати сигара flor de copan, щоб кожен зміг обрати те, що відповідає його вподобанням. Придбати онлайн у Smokyshop легко, як ніколи раніше: визначилися з ковпак для куріння, підтвердили свій вибір — і замовлення прибуде максимально швидко. А якщо щось буде незрозуміло, наші спеціалісти завжди на зв’язку, щоб уточнити всі деталі та допомогти знайти рішення, що вас задовольнить, орієнтуючись на ваші побажання та фінансові рамки. Ми пропонуємо не лише великий асортимент, а й вигідні та зрозумілі умови покупки: ви одразу знаєте, яка на гільйотина для сигари ціна зазначена, і можете бути впевнені, що отримаєте першокласний товар. До того ж, для наших постійних замовників діють спеціальні знижки й бонусні пропозиції, щоб купувати було ще вигідніше. Ми високо цінуємо відданість наших клієнтів і використовуємо всі можливості, щоб процес покупки був легким і приємним.

Основні характеристики Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий
Характеристика:
Доступ до кнопок Повний доступ без зняття чохла
Матеріал Пластик
Сумісність IQOS Iluma One i Mode
Фіксація Щільна посадка на корпус
Розміри Довжина 11,34 см; Ширина 3,55 см
Тип з'єднання Однокомпонентний чохол
Країна виробника Китай
Відгуки про Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий
0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Чохол для IQOS Iluma One i Model глітерний золотий
Немає запитань про цей товар.
Рекомендовані товари
icon_viber icon_teleg icon_callback